Klimatizační zařízení Daikin Emura vás zajisté překvapí také velice snadným ovládáním. Vnitřní jednotku můžete ovládat zejména pomocí infračerveného dálkového ovládání, které je nedílnou součástí klimatizace.

V případě, že by došlo k poruše na klimatizace, okamžitě se vám na dálkovém ovladači objeví chybový kód. Což vám umožní rychlejší nápravu vzniklého problému. Výhodou dálkového ovládání je především pohodlnost ovládání vnitřní klimatizační jednotky. Dává vám absolutní kontrolu nad teplotou v místnosti, dalo by se říci odkudkoliv.

klimatizace-ovladani

Velkou výhodou u klimatizací Daikin Emura je možnost inteligentního ovládání přes bezdrátovou síť WLAN typu „plug and play“. Díky aplikaci, která je určena pro mobilní telefony a tablety, si můžete nejen nastavit, ale také naplánovat teplotu v místnosti, ať se právě nacházíte kdekoliv. Aplikace Daikin Online Controller pracuje na platformě Apple či Android a je dokonce volně ke stažení.

Výhodou tohoto způsobu ovládání je, že si můžete nastavit teplotu, jste-li právě někde na chatě, nebo na cestě, a přejete si mít po příjezdu domů příjemně chladnou místnost. Můžete si klimatizační jednotku volně regulovat a zvyšovat úsporu energie. Jedinou podmínkou, která musí být splněna, je pevné či mobilní připojení k internetu.

Ovládání klimatizace Daikin Emura je opravdu velice jednoduché a především pohodlné.

webeesOvládání