Klimatizace Emura svým uživatelům nabízí celou řadu inovativních funkcí, díky kterým si tuto klimatizaci okamžitě zamilujete.

Prvním prvkem je funkce označována jako Čistý vzduch. Díky fotokatalytickému filtru s apatitem dokáže klimatizace Emura odstranit ze vzduchu i ty nejmenší částečky prachu. Dále pak absorbuje organické kontaminanty, bakterie a viry. Současně rozkládá prach.

3D průtok vzduchu je další výbornou funkcí, kterou se klimatizace Emura může pochlubit. Díky ní je vzduch rovnoměrně rozptýlen do všech koutů místnosti. Jinými slovy, ochlazený vzduch proudí nejen nahoru a dolů, ale také do všech stran.

Daikin Emura Ložnice

Funkce Komfortní režim automaticky směřuje proud vzduchu tak, aby bylo v místnosti dosaženo co nejpříjemnější distribuce teploty a přitom nedocházelo k přímém foukání vzduchu na osoby v místnosti. Během chlazení je klapka klimatizace nastavena vodorovně, čímž zamezuje foukání studeného vzduchu přímo na tělo. Naopak v případě, že klimatizaci používáte k vytápění, je klapka natočena svisle dolů, aby mohl teplý vzduch proudit do spodní části místnosti.

Díky prostorovému inteligentnímu čidlu můžete zase ušetřit spoustu energie. Toto čidlo pracuje na velmi jednoduchém principu. V případě, že se v dané místnosti nikdo nevyskytuje po dobu 20 minut, klimatizace změní bod nastavení pro úsporu energie. Jakmile do místnosti někdo vejde, klimatizace se opět vrátí na své původně nastavené hodnoty. Často je tato funkce označována jako „inteligentní oko“.

Další výbornou funkcí, kterou vás klimatizace Daikin Emura osloví, je Noční režim. Během spánku mohou rychlé změny teploty v místnosti rušit váš spánek. Proto společnost Daikin přišla s danou funkcí. V případě, že je zapnutý časovač, nastaví klimatizační jednotka teplotu pro chlazení o 0,5°C vyšší a pro vytápění o 2°C nižší.

Kromě zmíněných funkcí se klimatizace Emura mohou pochlubit i řadou dalších, díky kterým si získala celou řadu příznivcům po celém světě.

Klimatizace Daikin Emura
webeesInovativní funkce